Wojciech Różański daje korepetycje z biologii w Knurowie


Knurów: biologia

Witam,
nazywam się Wojciech Różański i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Knurowie (województwo śląskie), a dokładnie: Czerwionka-Leszczyny, Wilcza, KsiÄ…żenice.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Nazywam się Wojtek, jestem uczniem I kl. biologiczno-chemiczno-fizycznej liceum ogólnokształcącego. Oferuję korepetycje z biologii i chemii dla uczniów gimnazjum. Jestem osobą interesuj?c? się biologią, posiadam spor? wiedzę opart? nie tylko na teorii, ale również na praktyce, dobrze dogaduj? się z osobami młodszymi, zapewniam miłą, bezstresową atmosferę. Posiadam ciekawe materiały edukacyjne pomagaj?ce w nauce (w tym ?ywe ro?liny i zwierzłta). Lekcji udzielam u siebie lub po uzgodnieniu w domu ucznia (na terenie Knurowa i okolic) - od tego zależy również cena (10-15 zł).

Następna oferta

Poprzednia oferta