Iwona daje korepetycje z matematyki w Gdańsku


Gdańsk: matematyka

Witam,
nazywam się Iwona i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdańsk Wrzeszcz, okolice Politechniki Gdańskiej. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką IV roku na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej. Ukończyłam liceum ogólnokształcące w klasie o profilu matematyczno-fizycznym z rozszerzonym j. francuskim. Rozszerzon? maturę z matematyki i j. francuskiego zdałam na ocenę bardzo dobrą. Jestem osobą solidną, cierpliwą, łatwo nawiązujęc? kontakt. Postaram się jasno i efektownie przedstawi? omawiany materiał, dostosowa? tryb zajęć do możliwości i oczekiwań potrzebującego pomocy w zakresie matematyki :). Serdecznie zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta