Agnieszka Wiśniewska daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Katowicach


Katowice: język hiszpański

Witam,
nazywam się Agnieszka Wiśniewska i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Cześć. oferuje nauką hiszpańskiego na wszystkich poziomach, kładę nacisk w szczególności na prawid?ow? wymow?, gramatykę.
mieszkałam jaki? czas w Hiszpanii stad bardzo dobra znajomość tego języka. prowadzę zajęcia z osobami w różnym wieku mogę być też dzieci. ze względu na dużą ilość pytań dodam ze zgadzam się na zajęcia 2-3 osoby cena ta sama 30 zł za 60 min. materiały pomocnicze oraz testy sama przygotowuje w oparciu o książki. masz pytanie zadzwoń bądź napisz maila czekam!
pozdrawiam wszystkich!

Następna oferta

Poprzednia oferta