Patrycja daje korepetycje z języka angielskiego w Tychach


Tychy: język angielski

Witam,
nazywam się Patrycja i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje języka angielskiego. Jestem doświadczona nauczycielką, z wykształcenia filologiem angielskim. Pracuję w szkole państwowej i prywatnej, językowej. Prowadzę również zajęcia z języka angielskiego u mnie w domu. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, w zależności od oczekiwań klienta. Polecam kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego aż po poziom bieg?o?ci językowej. Zapraszam również na kursy przygotowujące do matury, egzaminów Cambridge, konwersacje oraz intensywne lekcje dla osób wyjeżdżających za granicą. Dostarczam wszystkie materiały do kursu bezpłatnie i udzielam darmowych konsultacji. Zg?oszenia oraz szczegó?owe informacje pod adresem mailowym: english_lessons@interia.eu

Następna oferta

Poprzednia oferta