Sonja daje korepetycje z języka angielskiego w Gdyni


Gdynia: język angielski

Witam,
nazywam się Sonja i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 10 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z języka angielskiego w zakresie Szkoły Podstawowej i Przedszkoła. Jestem Uczęnnic? Liceum Ogólnokształcącego o profilu humanistycznym. Możliwy jest dojazd do ucznia na terenie Gdyni oraz gminy Kosakowo, ewentualnie również Rumi. Mogę pomóc nadrobi? braki z zakresu gramatyki i wszystkich umiejętności językowych, a także dodatkowo sprawdziś prace pisemne. Gwarantuję miłą atmosferę i - przy współpracy ucznia - dobre efekty. Terminy i częstotliwo?? zajęć są do ustalenia. Na zajęciach zapewniam materiały niezb?dne do pracy. Prowadzę też jednorazowe zajęcia w razie potrzeby w cenie 15 złotych.

Ceny:

60 min. - 10 zł
90 min. - 15 zł
120 min. - 20 zł

Następna oferta

Poprzednia oferta