Oskar daje korepetycje z aktorstwa w Warszawie


Warszawa: aktorstwo

Witam,
nazywam się Oskar i jestem korepetytorem aktorstwa. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum, Śródmieście. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również maturzystów do studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 80 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Aktor Teatru Narodowego chętnie zajmie się przygotowaniem kandydatów do egzaminów na studia aktorskie. Pomoc obejmuje odpowiedni dobór poezji i prozy, zajęcia z interpretacji tekstów, ćwiczenia dykcyjne, impostacyjne, ruchowe, zarys historii i teorii dramatu oraz teatru, jak również pracę nad skoordynowaniem cia?a, prze?amaniem tremy i rozwojem wyobraźni.

Poprzednia oferta