Marzena daje korepetycje z języka polskiego w Gliwicach


Gliwice: język polski

Witam,
nazywam się Marzena i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Gliwicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Matura za pasem, a Ty nie masz nawet koncepcji na swoją prezentacj?? Pozwól sobie pomóc studentce drugiego roku politologii Uniwersytetu Śląskiego (w perspektywie dziennikarstwo i komunikacja spo?eczna ;)).

Na szczęście maturę mam już za sobą, było to jednak nie tak dawno temu i doskonale pami?tam, ile trudu i nieprzespanych nocy mnie ona kosztowa?a ;) Chętnie podziel? się z Tobą moimi doświadczeniami, ale także zgromadzonymi przeze mnie materiałami (np. testami próbnymi, nie tylko z języka polskiego, także z historii i wosu), pomogę Ci zebra? niezb?dne do opracowania tematu teksty. Szczególnie pomocna oka?? się w tematach związanych z: reklam?, dziennikarstwem, medioznawstwem, polityk?.
Nasza współpraca zaowocuje ciekawą pracę i wysoką ocenę na ?wiadectwie maturalnym! ;)

Następna oferta

Poprzednia oferta