Mateusz daje korepetycje z WOSu w Warszawie


Warszawa: WOS

Witam,
nazywam się Mateusz i jestem korepetytorem WOSu. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam. Studiuję prawo na Uniwersytecie Warszawskim, oferuję kompleksowe korepetycje z zakresu Wiedzy o spo?ecze?stwie, oraz historii (od szkoły podstawowej aż do przygotować maturalnych). Nikt Ci tych przedmiotów nie wytłumaczy klarowniej i przystępniej nią student prawa! Jeśli masz problem z wybranymi zagadnieniami lub chcesz by ktoś spokojnie i w bezstresowej atmosferze wytłumaczyć Ci ca?o?? materiału to nie mogęe? trafi? lepiej ;) Zajęcia prowadzone zgodnie z systematyk? programow? lub indywidualnie (odmiennie) na ?yczenie Ucznia.
Cena za zajęcia to 30 zł/h zegarową przy jednorazowych zajęciach lub 25 zł/h zegarową przy stałych zajęciach. . Szczerze polecam!
Kontakt: tel. 604 441 472, gg: 4351451 e-mail: eminem54@op.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta