Centrum Motywacji Cooltura daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Centrum Motywacji Cooltura i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: G?ogowska 58/6. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Centrum Motywacji Cooltura to profesjonalne centrum korepetycji, znajduj?ce się na ul. G?ogowskiej 58/6. Nasza oferta obejmuje zarówno nauką języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski etc.), jak również zajęć przedmiotowych (matematyka, historia, j. polski, biologia, chemia, fizyka oraz przedmioty akademickie). Profesjonalni i do?wiadczeni nauczyciele, egzaminatorzy OKE i Cambridge. Zajęcia w siędzibie centrum lub u klienta w domu. Zapraszamy!!

Następna oferta

Poprzednia oferta