Centrum Motywacji Cooltura daje korepetycje z matematyki w Poznaniu


Poznań: matematyka

Witam,
nazywam się Centrum Motywacji Cooltura i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: G?ogowska 58/6. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Centrum Motywacji Cooltura to profesjonalne centrum korepetycji, znajduj?ce się na ul. G?ogowskiej 58/6. Nasza oferta obejmuje zarówno nauką języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski etc.), jak również zajęć przedmiotowych (matematyka, historia, j. polski, biologia, chemia, fizyka oraz przedmioty akademickie). Profesjonalini i do?wiadczeni nauczyciele, egzaminatorzy OKE i Cambridge. Zajęcia w siędzibie centrum lub u klienta w domu. Zapraszamy!!

Następna oferta

Poprzednia oferta