Native daje korepetycje z języka rosyjskiego w Katowicach


Katowice: język rosyjski

Witam,
nazywam się Native i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem filologiem native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego. Nauczanie jest moja pasją. Mam własną sprawdzon? koncepcje nauczania się języków.
Podejm? się korepetycji na każdym poziomie, tłumaczeń (w tym ustnych). Posiadam duza ilość materiałów dydaktycznych w postaci muzyki, filmów, książek w wersji elektronicznej. Również język, którego nie ma w podręcznikach - sleng, język potoczny, pu?apki językowe. Żywy język, dynamiczny lektor, ci?gle wymuszanie mówienia i rozumienia. Szczególna uwaga na akcentowanie i wymow?. Zawodowo i skutecznie. 2-3 razy szybciej jak na kursie. Dla uzdolnionych językowo intensywne nauczanie. Post?py gwarantowane!!

Następna oferta

Poprzednia oferta