Małgorzata daje korepetycje z geografii w Warszawie


Warszawa: geografia

Witam,
nazywam się Małgorzata i jestem korepetytorką geografii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Ursynów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka MSTiR (SGGW), zeszłoroczna zdobywczyni indeksu z dziedziny geografii w konkursie "Start po indeks", organizowanym przez SGGW w Warszawie, udzieli korepetycji; podstawówka, gimnazjum i szkoła średnia; obszar Warszawa-Ursynów; dojazd do ucznia, kontakt: tel.: 500136652

Następna oferta

Poprzednia oferta