Marta Szostek daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Marta Szostek i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 2 roku filologii francuskiej na UW Moja druga pasja, oprócz francuskiego, jest angielski. Posiadam dyplom Cambridge Proficiency in English.
Bardzo chętnie udzielę korepetycji z angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Pomogę w przygotowaniach do matury oraz w pisaniu po angielsku a także w zdaniu egzaminów Cambridge (FCE, CAE)
Staram się aby moje lekcje byćy zró?nicowane i nie opiera?y się wyłącznie na powtarzaniu gramatycznych regu?ek podręcznika ale także pozwala?y na spojrzenie na angielski z drugiej strony, na kulturę, która się z nim wi??e. Dlatego podczas lekcji korzystam z wielu materiałów oprócz podręcznika. Zawsze dostosuje program zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta