Lektor daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Lektor i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Pracuję dla dwóch znanych szkół językowych we Wrocławiu. Uczę języka angielskiego od 2003 roku na różnych poziomach zaawansowania.
Posiadam odpowiednie wykształcenie filologiczne ze specjalnością nauczycielsk?, przygotowanie metodyczne oraz umiejętności niezb?dne do efektywnego przekazywania wiedzy uczniom. Swoje umiejętności językowe doskonalićam podczas pobytu w Wielkiej Brytanii.

Mam doświadczenie w uczeniu: młodzieży (szkoła, matura, studia), dzieci (nawet 3 latnich)oraz dorosłych(również obcokrajowców, np. Japo?czyków). Forma zajęć dostosowana do potrzeb ucznia (KONWERSACJE, MATURA, EGZAMINY, WYJAZDY ZA GRANICĘ)
Lekcje indywidualne lub w grupach.
Zajęcia są ciekawe, gdyż korzystam z wielu różnorodnych materiałów do nauczania(ksero gratis).

Od czterech lat zajmuję się także kursami w firmach oraz tłumaczeniami.

Możliwy dojazd do ucznia-szczególnie od rana do 14:00.

"""WYSTAWIAM RACHUNKI"""
Kontakt: only.english@onet.eu
Serdecznie polecam moje lekcje.

Następna oferta

Poprzednia oferta