Krzysztof daje korepetycje z fizyki we Wrocławiu


Wrocław: fizyka

Witam,
nazywam się Krzysztof i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Niezwykle skuteczna nauka fizyki. Zamiast kucia zrozumienie praw rzłdzłcych przyrod?. Uczysz się mniej a rozumiesz więcej! Przygotowuję do wszelkich rodzajów studiów, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pracuję na autorskim kursie, który zrealizowany w ciągu 2 lat da Ci co najmniej 70% na maturze rozszerzonej. Moi uczniowie zawsze zaczynaj? do tego stopnia lubię fizykę, że zmieniaj? wcześniejsze plany studiów na bardziej zwi?zane z tym przedmiotem. Atmosfera spotkań przyjazna i owocna w wyniki! Potrzebujesz tylko ch?ci, zeszytu i długopisu. Pozosta?e materiały otrzymasz w ramach kursu fizyki!
Terminy kursów: osoby z Wrocławia od poniedziałku do pi?tku, pozostali chętni - soboty. Godziny spotkań do uzgodnienia (w ramach jeszcze wolnych!). Łatwy dojazd - 10 minut jazdy autobusem od dworca PKP i PKS
Nie zwlekaj póki są miejsca wolne!

Następna oferta

Poprzednia oferta