Agnieszka daje korepetycje z matematyki w Łodzi


Łódź: matematyka

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, jestem ambitn? studentką Politechniki Łódzkiej. Już od dwóch lat z powodzeniem udzielam korepetycji z matematyki (uczniom szkoły podstawowej, gimnazjalnej i licealnej) dobrze sobie radzą. Matematyka to przedmiot, który uwielbiam i z zaangażowaniem do niej podchodzę. Jestem osobą zorganizowan?, rzeteln? i kontaktow?. Zdoby?am duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz pozytywne opinie. Nawi?zuje z uczniami bardzo dobre relacje, jestem cierpliwa i potrafię w prosty sposób tłumaczyć. Pomogę z trudnościami. Chętnie przygotuję uczniów do egzaminów ko?cowych na zako?czenie podstawówki i gimnazjum. Mieszkam w dzielnicy Górnej. Kontakt: 666-045-885.

Następna oferta

Poprzednia oferta