Anna Ścigacz daje korepetycje z języka włoskiego we Wrocławiu


Wrocław: język włoski

Witam,
nazywam się Anna Ścigacz i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam serdecznie na lekcje indywidualne lub jeśli tak wolicie możecie stworzyć sami własną kilkuosobowa grupe(proponuje maksymalnie 3-4)wtedy też obni?ymy cene. Chętnie zara?? mi?o?ci? do tego pięknego języka i kraju, gdzie miałam okazje trochę mieszkał i studiować jako stypendystka Universita degli Studi di Firenze, zarówno tych którzy przygod? z nim dopiero rozpoczn? uczę się od podstaw, jak i pomagaj?c kontynuować tym którzy już ją rozpoczłli. Oferuję elastyczne terminy spotkań, zapewniam materiały dydaktyczne.

Następna oferta

Poprzednia oferta