Beata daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Beata i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam. Jestem absolwentką Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 6 lat jestem czynn? nauczycielką i lektorką języka niemieckiego z doświadczeniem we wszystkich typach szkół. W tej chwili jestem uczestniczk? studium doktoranckiego UWr, pół roku przebywałam w Niemczech w ramach stypendium. Obecnie pracuję przede wszystkim w szkołach językowych, prowadzęc indywidualne kursy. Chętnie podejmę się nauczania języka niemieckiego osób w każdym wieku. Ma?e dzieci (poprzez zabaw?), młodzież (nauka, pomoc w zajęciach szkolnych, pracach pisemnych, przygotowanie do matury lub certyfikatów), dorosłych (zgodnie z indywidualnymi potrzebami). Wykorzystuj? własne materiały, lekcje w bezstresowej atmosferze :) Zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta