Kamila daje korepetycje z języka polskiego w Boguszowie-Gorcach


Boguszów-Gorce: język polski

Witam,
nazywam się Kamila i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Boguszowie-Gorcach (województwo dolnośląskie), a dokładnie: dzielnica-Ku?nice I, Boguszów-Gorce. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Potrzebujesz pomocy z języka polskiego? Chętnie Ci pomogę. Korepetycje obejmują pomoc w przygotowaniu do klasówek, sprawdzianów, także matury (pomoc w realizacji prezentacji maturalnej, synteza materiału, czytanie ze zrozumieniem). Bez trudu nadrobisz wszelkie zaległości i opanujesz materiał do tej pory niezrozumiały. Zapewniam również pomoc w pisaniu wypracowań, jak i w przygotowaniu do kolejnych lekcji.
Tempo i sposób pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji ucznia. Gwarancja solidno?ci i miłej atmosfery. Zapraszam
Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu: 693463601

Jeżeli kogoś interesuje również sobota i niedziela, to jest to możliwe, ale niestety nie zawsze. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka polskiego, obecnie jestem na studiach uzupełniających magisterskich (na czwartym i piątym roku razem)