Agata daje korepetycje z języka francuskiego w Toruniu


Toruń: język francuski

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Przy nauczaniu języka obcego trzymam się zasady, że wszystko musi być jasne, pouk?adane i usystematyzowane. Jestem elastyczna i każdą lekcj? przygotowuję indywidualnie dla każdego ucznia.
Zapewniam autorski program nauczania, ciekawe materiały oraz miłą, swobodn? atmosferę. Nie pracujemy na kserówkach z książek. Na moich lekcjach czas mija szybko i jest dobrze wykorzystany. Preferuj? system 90 minutowych lekcji, cena za takie spotkanie to 50 zł. Zajęcia mogę odbywać się gdziekolwiek. Francuskiego zaczęłam uczyć się sama, z pasji i t? pasją staram się przekazywać również gdy uczę innych. Ukończyłam filologię romańską i posiadam uprawnienia do nauczania języków obcych. Zajmuję się również tłumaczeniem. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta