Marcin daje korepetycje z informatyki w Krakowie


Kraków: informatyka

Witam,
nazywam się Marcin i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z informatyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 100 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Prywatne lekcje z zakresu najpopularniejszej platformy firmy Microsoft służęcej do tworzenia wszelkiego rodzaju oprogramowania. Zakres obejmuje język Visual C, technologi? WinForms, WebServices, ADO. NET i wiele innych. Lekcje przeznaczone są dla osób o dowolnym stopniu zaawansowania, również dla tych, którzy dopiero rozpoczynaj? swoją przygod? z tworzeniem profesjonalnego oprogramowania.

Zakres i rodzaj lekcji ustalany indywidualnie w zależności od po??danych kierunków rozwoju Klienta oraz jego wiedzy i doświadczenia. Lekcje prowadzone są przez osobą posiadając? certyfikat MCP (Microsoft Certified Professional).
Cena: 100 zł za godzinę zegarową. Przy współpracy długoterminowej możliwy rabat.

Następna oferta

Poprzednia oferta