Jacek daje korepetycje z matematyki w Tarnowie


Tarnów: matematyka

Witam,
nazywam się Jacek i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Tarnowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Tarnów i najbliższe okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem drugiego roku studiów technicznych. Chętnie udzielę korepetycji lub pomogę w zadaniu domowym z matematyki z zakresu szkoły podstawowej i gimnazjum. Potrafię zrozumiale tłumaczyć i mam sporo materiałów pomocnych w nauce.

Dojazd tylko do ucznia, gdyż u siebie nie mam warunków do nauczania. Pierwsza próbna godzina gratis. Każda kolejna 20 zł. Przy człstszych wizytach 15zł za godzinę.

Następna oferta

Poprzednia oferta