Jacek daje korepetycje z informatyki w Tarnowie


Tarnów: informatyka

Witam,
nazywam się Jacek i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam w Tarnowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Tarnów i najbliższe okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z informatyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem drugiego roku studiów technicznych. Chętnie udzielę korepetycji lub pomogę w zadaniu domowym z Informatyki.
Zakres materiału: Windows, Word, Powerpoint, HTML, obs?uga internetu, programowanie w języku C i C++ i inne...
Potrafię zrozumiale tłumaczyć i mam sporo materiałów pomocnych w nauce.

Dojazd tylko do ucznia, gdyż u siebie nie mam warunków do nauczania. Pierwsza próbna godzina gratis. Każda kolejna 20 zł. Przy człstszych wizytach 15zł za godzinę.