Maria daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Maria i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 18 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka UŚ cierpliwie i rzetelnie udzieli solidnych lekcji z j. angielskiego. W ramach korepetycji- pomoc w zadaniach domowych, konwersacje, gramatyka, s?uchanie, czytanie, udostępnianie dobrych podręczników z j. ang. itp. Doświadczenie nabyte podczas pracy z dziećmi w ramach wolontariatu. Możliwość negocjacji ceny.

Następna oferta

Poprzednia oferta