Monika daje korepetycje z języka angielskiego w Bielsko-Białej


Bielsko-Biała: język angielski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bielsko-Białej (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, czwartku, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××××TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chodzę do I liceum, ale dostałam program ponadpodstawowy, ponieważ mówię już biegle w języku angielskim. Uczę się angielskiego od ko?yski, umiem bardzo dużo.
Umiem 7 czasów, dla uczniów gimnazjum i podstawówki mogę wszystko wytłumaczyć, co sk?d się bierze i dlaczego. Zale?y, oczywiście, od umiejętności ucznia, ale jestem osobą cierpliwąi wyrozumiałą, dlatego postaram się jak najlepiej pomóc uczniowi.

Następna oferta

Poprzednia oferta