Monika Maksimiuk daje korepetycje z historii w Warszawie


Warszawa: historia

Witam,
nazywam się Monika Maksimiuk i jestem korepetytorką historii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Bielany ul.Przy Agorze. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Dzie? dobry.
Udzielę korepetycji z historii.
Z zawodu jestem nauczycielem historii. Pracowałam w Liceum Ogólnokształcącym. Obecnie piszę pracę doktorsk? w Państwowej Akademii Nauk.
Pomogę uczniom zrozumieć ci?g przyczynowo-skutkowy dziejów Polski i ?wiata oraz nauczę analizy i oceny tekstów źródłowych, co pomoże w osi?gnięciu pozytywnych wyników w nauce. Nauczę również pisać rozprawy badawcze (wypracowania, rozprawki, eseje, recenzje itd.) Przygotuję także uczniów do matury i kandydatów na wyższe studia.
Chętnie u?atwi? też start młodszym uczniom w szybkim i łatwym zdobywaniu wiedzy. Człsto pierwszy kontakt z histori? i sposób w jaki jest ona przedstawiana decyduje w zasadniczy sposób na stosunek ucznia do przedmiotu. Historia to nasze dziedzictwo, niech będzie przyjemnością.

Następna oferta

Poprzednia oferta