Aleksandra Janowska daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Aleksandra Janowska i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum, Mokotów, Powiśle, Targówek. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jeśli potrzebujesz regularnych, dobrze przygotowanych, ciekawych lekcji niemieckiego, zapraszam na spotkanie ze mną

Korepetycji z języków obcych udzielam od pięciu lat. Prowadziłam zajęcia z dorosłymi i dziećmi, więc nawet jeśli czujesz, że nie jesteś zbyt dobra/dobry, nie będzie problemów z dostosowaniem poziomu nauki.

Prowadzęc zajęcia korzystam z różnych podręczników, ćwiczeń, gazet (np. Frankfurter Allgemeine), materiałów audio, niektóre materiały przygotowuję samodzielnie (np. testy - żeby regularnie sprawdza? Twoje postępy w nauce).

Niemieckiego uczę się od ponad dziesięciu lat, skończyłam klasę dwujęzyczn? polsko-niemieck?, od półtora roku studiuję Lingwistyk? Stosowan? (kierunek przygotowujący do pracy w charakterze lektora/nauczyciela i tłumacza).

Serdecznie zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta