Kamil daje korepetycje z grafiki komputerowej w Warszawie


Warszawa: grafika komputerowa

Witam,
nazywam się Kamil i jestem korepetytorem grafiki komputerowej. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Bemowo,Bielany,Centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z grafiki komputerowej.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: kml86@tlen.pl
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam,

Jestem studentem III roku Politechniki Warszawskiej. W ciągu studiów dog??bnie Poznańem program Autocad i z doświadczenia wiem, jak ci??ko stawia? w nim pierwsze kroki samemu. Na zajęciach ze mną przekonacie się, że praca w tym programie wcale nie jest taka trudna i gwarantuję, że już po pierwszym spotkaniu zaczniecie tworzy? własne rysunki. Cena zajęć z moim dojazdem wynosi 30 zł/godzinę, natomiast cena zajęć u mnie w domu wynosi 25 zł/godzinę.

Jeśli chodzi o pomoc w pracach i projektach tworzonych przy u?yciu programu Autocad, specjalizuj? się w rysunkach związanych z budownictwem, jednak?e podejmę się każdego złecenia. Cena dużych rysunków/projektów do uzgodnienia.

Istnieje możliwość spotkania się na Politechnice Warszawskiej i nauka na moim komputerze.

Następna oferta

Poprzednia oferta