Agnieszka Leyko daje korepetycje z języka rosyjskiego w Krakowie


Kraków: język rosyjski

Witam,
nazywam się Agnieszka Leyko i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Śródmieście. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Centrum Nauki Języka Rosyjskiego Bajka? zaprasza zainteresowanych na nauką w grupie 2-4-osobowej na poziomie podstawowym. Grupa początkuj?ca rusza już od maja! Kurs będzie mia? swoją kontynuacj? po wakacjach.

Zapraszamy również na jeden z kursów wakacyjnych!

Oferujemy nauką od podstaw i na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowanie do egzaminów, konwersacje, w tym dla wyjeżdżających za granicą - kurs b?yskawiczny od podstaw. POMOC szybka i sprawdzona

Zapewniamy:
- miłą i kameraln? atmosferę motywującą do nauki
- profesjonaln? kadr? lektorsk?
- fachow? organizacj? kursu
- atrakcyjn? cenę.

Dodatkowym atutem jest duży wybór terminów w dogodnych godzinach, konsultacje, opieka osobistego lektora. Zapraszamy na naszł stron?: www.bajkal.edu.pl

gg: 7778238
tel. 504 105 360, 508 761 846

Następna oferta

Poprzednia oferta