B daje korepetycje z matematyki w Koziegłowach


Koziegłowy: matematyka

Witam,
nazywam się B i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Koziegłowach (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Poznań. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

POZNAŃ - KOREPETYCJE MGR MATEMATYKI. NAUCZYCIELKA MATEMATYKI W SZKOLE ŚREDNIEJ. SOLIDNA SKUTECZNA Z 10-LETNIM DOŚWIADCZENIEM W UDZIELANIU KOREPETYCJI. UPRAWNIENIA EGZAMINATORA MATURALNEGO. BARDZO DOBRE PODEJŚCIE PEDAGOGICZNE. ZAPEWNIAM ABSOLUTNĄ SKUTECZNOŚĆ I BARDZO SZYBKIE POSTĘPY W NAUCE. MOJA SPECJALNOŚĆ TO MATURZYŚCI I STUDENCI. UDZIELAM KOREPETYCJI RÓWNIEŻ NA POZIOMIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GIMNAZJUM I LICEUM. DYSPONUJĘ WŁASNYMI MATERIAŁAMI DYDAKTYCZNYMI.
POMAGAM W PRACACH DOMOWYCH (RÓWNIEŻ PRZEZ INTERNET)
ROZWIĄZUJĘ ZADANIA NA ZLECENIE.
CENA ZA GODZ. ZEGAROWĄ (60 MINUT) 1-OS.= 30 ZŁ, 2-OS.= 46 ZŁ, 3-OS.= 60 ZŁ
TEL. 698941491, KOMUNIKATOR GG 3389818, E-MAIL:. korepetycjematematyka@vp.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta