Anna daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z matematyki na poziomach od podstawówki do matury. W swoim do?wiadczeniu uczyłam zarówno małe dzieci jak i dorosłe osoby zdajęce egzamin dojrzałości. Ja sama studiuję w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z matury z matematyki uzyskałam 96% procent na poziomie rozszerzonym. Jestem cierpliwąi solidną osobą st?d zajęcia ze mną przebiegają w sposób bezstresowy, ale przy tym efektywny. Dojeżdżam we własnym zakresie do ucznia, poza zajęciami również pomagam bezpłatnie na bieżąco z zadaniami domowymi komunikuj?c się z uczniem np. poprzez poczt? elektroniczną. Koszt wynosi 30 zł za godzinę zegarową. W przypadku kiku osób taniej.

Serdecznie zapraszam ;-)
Ania

Następna oferta

Poprzednia oferta