Magda daje korepetycje z języka angielskiego w Olsztynie


Olsztyn: język angielski

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jeśli uwa?asz, że Twoje dziecko ma zbyt niski poziom nauczania języka angielskiego w szkole, a wiesz jak ważna jest znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach, zgłoś się do indywidualnej korepetytorki. Jestem studentką i w tym roku przyst?puj? do egzaminu First Certificate in English. Udzielam indywidualnych lekcji dzieciom i młodzieży. Lekcje odbywają się w Pa?stwa domach, aby dzieci mogęy w komfortowych warunkach po?więci? uwag? zdobywaniu wiedzy. 45min - 20 zł, 90 min - 30 zł. Pierwsza lekcja gratis!!

Następna oferta

Poprzednia oferta