Ania daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Ania i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

cze?? :) jestem studentką filologii germańskiej i udzielam korepetycji z języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży, pomagam w odrabianiu zadań domowych z j. niemieckiego jak również w przygotowywaniu się do sprawdzianów szkolnych, pomagam w tłumaczeniach; lekcj? prowadzę zazwyczaj w języku niemieckim, to zależy od poziomu ucznia, jednak staram się, aby jak najwięcej uczeń mówię po niemiecku, ważna jest dla mnie również wymowa ucznia, dlatego kładę nacisk na ćwiczenie tej umiejętności w trakcie czytania czy mówienia :) serdecznie zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta