Paulina daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Goc?aw. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego i chętnie pomogę w przyswajaniu języka angielskiego zarówno od podstaw jak i na wyższych poziomach. Posiadam certyfikat CAE, gwarantuję solidność, ciekawe formy nauki i przyjazną atmosferę.
Jeśli potrzebujesz pomocy przy odrabianiu zadań domowych, nie rozumiesz gramatyki i chcesz by ktoś wreszcie Ci ją wytłumaczyć, albo po prostu pragniesz pog??bi? swoją znajomość języka angielskiego, to chętnie Ci pomogę. Oferuje także jednorazow? pomoc.

Preferuj? lekcje u siebie, ale mogę dojeżdżać na terenie Centrum, Goc?awia i okolic Saskiej K?py.

Serdecznie zapraszam.

tel. 698 800 980

Następna oferta

Poprzednia oferta