Luke Nicholas daje korepetycje z języka angielskiego w Toruniu


Toruń: język angielski

Witam,
nazywam się Luke Nicholas i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 24 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Zajmuje się udzielaniem prywatnych lekcji z języka angielskiego od 97 roku. Od pięciu lat, zajmuje się przygotowaniami do Matury z języka angielskiego, jak i szkoleniem osób wyjeżdżających za granice, pod katem communicative English. Obecnie przed obrona dyplomu, a Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Miko?aja Kopernika w Toruniu, praca pisana pod opieka znakomitego lingwisty, entuzjasty Australii Dr. hab Waldemara Skrzypczaka. Zajmuje się również tłumaczeniami tekstów natury technicznej i l?ejszych tekstów prawniczych.

Następna oferta

Poprzednia oferta