Agata daje korepetycje z języka włoskiego w Łodzi


Łódź: język włoski

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

studiuję na V roku italianistyki Uniwersytetu Śląskiego. Przez ca?e studia otrzymywa?am stypendium za wyniki w nauce. Pierwszy semestr IV roku spędziłam na stypendium we Włoszech(Universita degli Studi di Bari). Ca?e studia udzielam korepetycji z włoskiego i angielskiego, tak więc mam doświadczenie. Gwarantuję miłą atmosferę i solidnie prowadzone zajęcia, zapewniam materiały ksero. proszę o kontakt telefoniczny(preferuje) lub mailowy. Pozdrawiam wszystkich italofilów!

Następna oferta

Poprzednia oferta