Agata daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką V roku kierunku studiów o specjalności nauczycielskiej. Od 5 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego, który jest moja pasja. Znam język angielski bardzo dobrze, uczę się go od 13 lat. Pol roku przebywałam w USA, doskonal?c tam znajomość języka. Zapewniam miła atmosferę lekcji, duza ró?norodno?? materiałów, z których korzystam. Oczywiście dostarczam wszelkie kserówki. Jestem nauczycielem wymagaj?cym, dlatego osi?gam dobre wyniki nauczania.

Następna oferta

Poprzednia oferta