Magda daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Krakowie


Kraków: język hiszpański

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zajęcia indywidualne z hiszpańskiego, 30 zł za 60 min lub 40 zł za 90, korepetytorka z doświadczeniem. Przygotowuję się do każdego spotkania inaczej, także dobór materiału jest dostosowany do osoby. Dysponuję ciekawymi pomocami, w tym piosenkami, ćwiczeniami, czytankami(wszystko oczywiście już wliczone w cenę). Również proponuję jednorazowe spotkania w celu wyjaśnienia konkretnego zagadnienia, pomoc w nauce. Mam codzienny kontakt z nativeami co pozwala na ci?g?e wzbogacanie mojego słownictwa i wiedzy.

Osoby zainteresowane i chętne do nauki proszę o kontakt:
* e-mail: duende@poczta.onet.eu

Magda

Następna oferta

Poprzednia oferta