Monika daje korepetycje z języka angielskiego w Piekarach Śląskich


Piekary Śląskie: język angielski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Piekarach Śląskich (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką filologii angielskiej (kierunek nauczycielski). Uczę lub udzielam korepetycji z języka angielskiego. Poziom: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, przygotowanie do matury (podstawa i rozszerzenie), konwersacje (zajęcia nastawione na rozwijanie płynności mówienia i bogactwa językowego). Cena: zajęcia indywidualne - 20 zł/ 60 min, zajęcia w grupach - 10 zł/60 min.
Cena obejmuje materiał dydaktyczny przygotowany przeze mnie. Realizuj? materiał dostosowany indywidualnie do potrzeb ucznia. Mam doświadczenie w uczeniu dzieci zdobyte podczas praktyk w szkole językowej i szkole podstawowej.
Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta