Agnieszka daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Profesjonalna nauka języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego. Lekcje prowadzi mgr germanistyki, miła ale wymagaj?ca nauczycielka z kilkuletnim doświadczeniem. Oferuję ciekawe i rzetelne zajęcia, które rozwijaj? przede wszystkim umiejątno?? swobodnej komunikacji. Stosuję wiele ćwiczeń interaktywnych, wykorzystuj? najnowocze?niejsze materiały dydaktyczne w tym multimedia. Wykorzystuj? zestawy ćwiczeniowe zgodne ze standardami egzaminacyjnymi. Swój warsztat pracy rozwin??am dzięki pracy w szkole publicznej i prywatnej, biorąc udzia? w wielu warsztatach metodycznych zarówno w Polsce jak i zagranicą oraz prowadzęc od lat prywatne lekcje. Dobieram odpowiednie materiały do stylu uczenia się i potrzeb ucznia. Oprócz języka ogólnego prowadzę zajęcia z języka biznesu.
Oferuję zajęcia indywidualne, w parach oraz grupowe. Dysponuję własną wyposa?on? sal? dydaktyczn? w centrum Wrocławia. Wystawiam faktury.

Następna oferta

Poprzednia oferta