Karolina daje korepetycje z języka włoskiego w Sosnowcu


Sosnowiec: język włoski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką filologii włoskiej na UŚ. Udzielam korepetycji, od trzech lat, osobom z podstawową i średnio zaawansowan? znajomości? j. włoskiego. Zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. Z możliwością dojazdu do ucznia.
Korepetycji udzielam od 3 lat. Odbyłam także 3 miesiączne praktyki nauczycielskie w Liceum Ogólnokształcącym nauczaj?c j. włoskiego oraz w Szkole Podstawowej uczę j. angielskiego.

Następna oferta

Poprzednia oferta