Kasia daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

witam :) jestem studentką trzeciego roku na kierunku filologia angielska o specjalności nauczycielskiej. Mam ukończony kurs FCE oraz posiadam liczne materiały na poziomie CAE. Odbylam trzymiesiączny pobyt w Stanach Zjednoczonych i mam sta?y kontakt z native speakerami. Mam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Chętnie udzielę lekcji z j. angielskiego na wszystkich poziomach. Nauka w miłej atmosferze oraz fachowe podejście. Zajęcia indywiudualne jak i grupowe. Zapraszam serdecznie!

Następna oferta

Poprzednia oferta