Olga daje korepetycje z języka rosyjskiego we Wrocławiu


Wrocław: język rosyjski

Witam,
nazywam się Olga i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

native speaker. j. rosyjski jest moim językiem ojczystym. Zapewniam, z pe?n? odpowiedzialno?ci?, że potrafię zweryfikowa? każdy przetłumaczony tekst na wysokim poziomie pod wzgl?dem przede wszystkim sensowno?ci, stylistyki oraz ortografii. również udzielę korepetycje, pomogę napisa? prace oraz rozwiązać test na każdym poziomie. w razie pytań proszę o kontakt 607991928. jestem studentką pierwszego roku ekonomii.

Następna oferta

Poprzednia oferta