Olga daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Olga i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem Studentką Wydziału Neofilologii UW, posiadam Certyfikat Językowy TRKI III (poziom C1, odpowiednik angielskiego Advanced) wydany przez Uniwersytet w Petersburgu, uczestniczy?am w miesiącznym kursie języka rosyjskiego na Uniwersytecie w Petersburgu. Chętnie udzielę korepetycji z języka rosyjskiego zarówno tym, którzy dopiero zaczynaj? nauką, jak i tym, którzy chcą udoskonalić nabyte już umiejętności językowe. Jeśli potrzebujesz regularnych, dobrze przygotowanych, ciekawych lekcji rosyjskiego, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny

Następna oferta

Poprzednia oferta