Peter Mitrovic daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Peter Mitrovic i jestem korepetytorem języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Augustów, Bia?ystok. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype maestral0310
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem obywatelem Chorwacji z bieg?? znajomości? języka polskiego. Mam sta?y pobyt w Polsce od roku1990-tego. Ukończyłem Politechnik? w Zagrzebiu. Uczyłem się języka rosyjskiego 11 lat, w 1973. roku zda?em egzamin z technicznego języka rosyjskiego. Pracowałem w Rosji- w Moskwie i St. Petersburgu 1994-2004. Oferuję lekcje języka rosyjskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych na każdym poziomie, jak również konwersacje i tłumaczenia. Możliwe także rozszerzenie tradycyjnej tematyki zajęć o zagadnienia techniczne, spo?eczno-polityczne lub inne, według zainteresowań.

Następna oferta

Poprzednia oferta