Dorota Zegarowska daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Dorota Zegarowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Rzymska,Saska K?pa, Warszawa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji i lekcji j. angielskiego na poziomie native speaker. Mieszkam na Saskiej K?pie. Mam dzia?alno?? gospodarczł, wystawiam rachunki i faktury.
Po 23 letnim pobycie w USA gdzie ukończyłam szko?? ?redni? i studia, i gdzie pracowałam przez wiele lat w firmach ameryka?skich i międzynarodowych. Długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i nauczania.
Proszę o kontakt telefoniczny.

Następna oferta

Poprzednia oferta