Anna Piskorska daje korepetycje z historii w Poznaniu


Poznań: historia

Witam,
nazywam się Anna Piskorska i jestem korepetytorką historii. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Piątkowo, os. Batorego. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 22 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Twoje dziecko ma problem z nauką języka polskiego lub ze zrozumieniem historycznych zawiłości? A może, przeciwnie, chce pog??bi? swoją wiedzę, wychodzęc poza program szkolny i lepiej przygotować się do sprawdzianów i egzaminów kończących szko?? podstawową czy gimnazjalną?
Jako studentka II roku filologii polskiej zapewniam wszechstronn? pomoc w nauce oraz miłą atmosferę, w której dziecko pokocha przedmioty humanistyczne i pozna moc własnego kreatywnego myślenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta