Łukasz daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Łukasz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student III roku anglistyki UAM z akcentem ameryka?skim udzieli korepetycji młodzieży ze szkoły podstawowej, gimnazjalnej i licealnej.

Jeśli masz problemy z wys?awianiem się, rozumieniem gramatyki, lub trudno Ci sklei? kilka zda? po angielsku w logiczn? ca?o??, to
trafiłeś na odpowiedni? osobom. Każdy Twój problem przezwyci??my wspólnie, a nauka angielskiego jeśli jeszcze nie jest, to będzie dla Ciebie wielk? przyjemnością.

Zapewniam pomoc w robieniu prac domowych, przygotowaniu do egzaminów (FCE, CAE, CPE), zajęć, testów, a także własne materiały i
miłą atmosferę.

Cena 25 zł za 60 minut, dojazd do klienta.
Preferowany kontakt przez GADU-GADU (GG 2957913), e-mail (majcher_m@tlen.pl), lub ewentualnie telefon (669 139 077).

Pierwsza lekcja GRATIS!!

Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta