Aleksandra Sławińska daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Aleksandra Sławińska i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Saska K?pa, inne dzielnice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem tegoroczną absolwentką filologii polskiej, specjalizacja pedagogiczna i edytorska. Pomogę w nadrabianiu zaległości, przygotowaniu do egzaminów, ćwiczeniu pisania własnych tekstów, odrabianiu prac domowych.

Następna oferta

Poprzednia oferta