Mateusz daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Poznaniu


Poznań: język hiszpański

Witam,
nazywam się Mateusz i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Cześć. Po kilkuletniej nauce języka hiszpańskiego mieszkałem (nauka i praca) ponad rok w Hiszpanii (Valencia, Teneryfa). Obecnie kontynuuj? nauką w grupie na poziomie C2 - potwierdzającym znajomość języka zbli?on? do bieg?o?ci w pos?ugiwaniu się językiem ojczystym. Przygotowuję do sprawdzianów, testów, pomagam nadrabiać zaległości - wszystko w zakresie do matury podstawowej włącznie. Posiadam sporo własnych materiałów: książki, muzyka, filmy, podręczniki. Przy lekcjach z dojazdem do ucznia cena wynosi 35zł, u mnie 25zł.

Następna oferta

Poprzednia oferta